or-met malarnia proszkowa Stoisko Axalta (1744) na targach The Battery Show będzie zawierać szereg rozwiązań do zastosowań związanych z ogniwami, modułami i pakietami, w tym ochronę puszki / uchwytu ogniw, szyny zbiorcze i stelaż modułów, wypełniacze szczelin termicznych, ekranowanie i korozję EMI / RFI, uderzenia, ochrona dielektryczna i przeciwpożarowa obudów akumulatorów. Asortyment powłok galwanicznych, termoutwardzalnych i termoplastycznych farb proszkowych firmy Axalta, pęczniejących płynnych powłok przeciwogniowych oraz żywic odlewniczych został specjalnie zaprojektowany do takich zastosowań w akumulatorach.

„Wraz z rosnącą liczbą pojazdów elektrycznych sprzedawanych każdego roku i brakiem ogólnobranżowych standardów dotyczących rozwoju produktu, producenci muszą szybko i efektywnie rozwiązywać problemy inżynieryjne” – powiedział Michael Glomp, wiceprezes ds. rozwiązań energetycznych w firmie Axalta. „Dzięki wykorzystaniu naszego głębokiego doświadcz lakierowanie proszkowe enia w zakresie rozwiązań energetycznych w połączeniu z naszą dogłębną znajomością branży motoryzacyjnej i rynku eMobility, Axalta szybko opracowuje rozwiązania w zakresie powłok dostosowanych do unikalnych potrzeb producentów pojazdów elektrycznych”.

Axalta chce również zaprezentować podczas imprezy nowy wielofunkcyjny proszek termoplastyczny. Plascoat PPA571ES FR konsoliduje ochronę przed korozją, dielektrykiem i odpryskami kamieni w jednej warstwie powłoki, oszczędzając miejsce na baterie, czas produkcji i koszty. Jest również ognioodporny (samogasnący) i chroni konstrukcję baterii w przypadku pożaru.malarnia proszkowa